Od listopadu 2021 navazujeme na dlouholetou péči paní doktorky MUDr. Dany Gilarové. Našim cílem je poskytování primární péče v souladu znalostí současné medicíny. Postupně budeme ambulanci i přístrojově vybavovat tak, aby splňovala kritéria moderního pracoviště.

Nyní mi dovolte, abych se krátce představil. Jmenuji se Jakub Pítr a jsem všeobecným praktickým lékařem pro dospělé. Po studiích jsem působil na interním oddělení v Nemocnici Nový Jičín. Posléze jsem změnil zaměření a působil na poliklinice Sagena ve Frýdku-Místku již jako praktický lékař. V osobním životě věnuji svůj čas rodině a sportu.

Zcela jistě budete pociťovat některé změny, které jsem se rozhodl zavést.

  1. Ordinační doba bude pozměněna minimálně. Odpolední ordinace bude místo úterý ve středu, ostatní dny začínáme vždy v 7:00. Přehledný rozvrh je zde. Budeme na Vás apelovat, abyste se před jakoukoliv návštěvou u nás objednali. Chceme, ať nevysedáváte dlouhé desítky minut v čekárně. Proto je nanejvýš vhodné se před návštěvou objednat, klidně i v den plánovaného příchodu hlavně, ať o Vás víme.
  2. Dále budeme striktně dodržovat čas pro akutní a objednané pacienty. Je nutné pochopit, že někteří lidé mají sníženou obranyschopnost a je nevhodné je nechat čekat v prostředí čekárny, kde mohou onemocnět. Proto, Vás žádáme o spolupráci. Vyhneme se tím zbytečnému rozhořčení na obou stranách.
  3. Pacienti, kteří mají chronické léky budou nejpozději při druhém vypsání receptu nejprve vyšetřeni lékařem. Abych měl představu o kompenzaci onemocnění, kvůli kterému jsou předepisovány léky.

Jsou zde také věci, které měnit nebudeme. Tzn. místo ordinace. Zdravotní sestra, Magda Klimešová, bude ve své práci pokračovat, tak jak jste na ni byli doposud zvyklí. Bude pokračovat také spolupráce s paní doktorkou Ostrou, která mě v případě absence bude zastupovat, tak jako já ji v opačné situaci.

Věřím, že na úvod jsou tyto informace více než vyčerpávající. Budu se těšit na spolupráci s Vámi.

S pozdravem

Jakub Pítr